שיתוף הפעולה בין עו"ד עידו אוחיון ועו"ד שני דבש, ביחד עם שילוב של אלמנטים טכנולוגיים, העוזרים להוציא את הצדק לאור, מתקיים כבר שנים רבות ומביא ללקוחות שילוב של ידע מקצועי וניסיון רב , חסכון בזמן ובעלויות וכמובן תוצאות מצוינות.

שיתוף הפעולה בין עורך דין עידו אוחיון ועורכת הדין שני דבש הוביל להצלחות רבות וללקוחות מרוצים רבים אשר השיגו את התוצאה המשפטית הטובה עבורם. ​למשרד ניסיון  מקצועי רב, בכל תחומי התעבורה, ניסיון אשר יכול להיות גורם משמעותי ביותר  עבור לקוחות המחפשים להשיג את תוצאות טובות במערכת המשפט.

חשוב להדגיש כי בסופו של דבר, בתחום התעבורה יש ללקוח בדרך כלל הזדמנות אחת בודדת בבית המשפט ולכן מאד חשוב שהלקוח ינצל את ההזדמנות הזו בצורה הטובה ביותר

עורך דין אוחיון ועורכת הדין דבש  חברו יחדיו כדי להציע ללקוח חווית שירות משופרת, מהירה ותחרותית, כל זאת מבלי לפגוע במקצועיות ובשירות.

 אנחנו, כמשרד עורכי דין, מונחים על ידי שני עקרונות מרכזיים : 

גם זמנו של הלקוח יקר -  לכן השקענו מחשבה וכסף בפישוט ההליכים וייעולם, כדי שהלקוח לא יצטרך לבזבז זמן מיותר.

02

ייעול התהליך מאפשר ללקוח לחסוך כסף - כאשר חלק מהפעולות מתבצעות בצורה דיגיטלית וללא צורך במפגש בין עורך הדין ללקוח, המשמעות היא חסכון ניכר בזמן ובכסף. אנחנו מבינים את זה ולכן בנינו את האתר הזה, על מנת שתוכלו לחסוך בזמן רב ובתשלומים עבור השירות המשפטי.

01

הסיפור המקצועי שלנו

פגוש את הצוות שלך

תמונה-שני.png

עו"ד שני דבש

עו"ד דבש, הנה עורכת דין החל משנת 2007 ומזה למעלה מעשור היא מתמחית בתחום הפלילי ובתחום התעבורה. במסגרת זו ייצגה עו"ד דבש מספר רב של לקוחות  בכל קשת העבירות הפליליות ובכלל זה עבירות מין, סמים, פשע חמור, תקיפה ועוד. לעו"ד דבש  ניסיון רב בהתמודדות עם תיקים מורכבים  והיא רשמה לעצמה הישגים מרשימים בדמות זיכויים של נאשמים, חזרה של התביעה מכתבי אישום ועוד הצלחות בתחום. העיסוק בתחום זה  כולל ייצוג חשודים ונאשמים וטיפול בהליך פלילי מראשיתו ועד סופו.

-חפשו אותי ב
  • Grey LinkedIn Icon
תמונה-עידו.png

עו"ד עידו אוחיון

עורך דין עידו אוחיון הנו עורך דין בעל וותק של קרוב ל 20 שנה בתחומי המשפט השונים. עורך דין אוחיון אחראי על פיתוחים טכנולוגיים שונים המסייעים רבות לעבודתו של עורך הדין הפלילי ולהצלחתו בתיקים בהם הוא מייצג. במסגרת זו התקבל עורך דין אוחיון למאיץ סטארט אפים יוקרתי באוניברסיטת  Georgia Tech בארצות הברית ובילה שם קרוב ל 4  שנים בפיתוח כלים טכנולוגיים לשימושים   משפטיים. עורך דין אוחיון הוא חבר הוועדה למשפט מדע וטכנולוגיה של לשכת עורכי הדין בישראל.

על המשרד

check-2.png

מומחים

בדיני עבודה

check-2.png

מדברים איתך

בגובה העיניים

check-2.png

יחס אישי

לאורך כל הדרך

check-2.png

עורכי דין

שנלחמים עבורך

check-2.png

הצלחות

רבות

check-2.png

ניסיון בניהול מאות

תיקים פשוטים ומורכבים

למה אנחנו?

אנחנו מעניקים יחס אישי לכל לקוח ומלווים אותו לאורך כל הדרך. פעמים רבות ללקוחות יש שאלות או הסברים שהם מעוניינים לקבל. אנחנו תמיד שמחים לענות ולהסביר כל שאלה. 

כי יש לנו ניסיון רב בדיני תעבורה ואנחנו נמצא עבורך את הפתרון המתאים ביותר לסיטואציה שאליה נקלעת. כבר עזרנו ללקוחות אשר נהגו בשלילה, נתפסו נוהגים עם רמת אלכוהול גבוהה מן המותר בדמם, נסעו במהירות מופרזת, היו מעורבים בתאונות דרכים ועוד. 

אנחנו מדברים איתך בגובה העיניים. מהר מאד אתה תגלה כמה זה חשוב לדבר בשפה שאתה יכול להבין ובביטויים הלקוחים מחיי היום יום ולא מעולם המשפט. אנחנו מדברים בשפה שאתה יכול להבין. 

check.png

מדברים איתך

בגובה העיניים

check.png

ניסיון בניהול מאות

תיקים פשוטים ומרכבים

check.png

יחס אישי

לאורך כל הדרך