דיני נזיקין

פס לוגו.png

דיני נזיקין

דיני הנזיקין הם חלק מהמשפט האזרחי ועיקרם הוא עיסוק בפיצוי על נזקים אשר נגרמו לאדם ואף בהחזרת המצב לקדמותו ככל הניתן.

למעשה דיני הנזיקין קובעים את הזירה ואת כללי המשחק לפיהם תתברר תביעה בנזיקין מכל סוג שהוא.

כלומר, דיני הנזיקין עוסקים בשורה של מצבים שבהם נגרם נזק לאדם, בין לגופו ובין לרכושו, ובגין הנזק הזה, מבקש אותו אדם פיצוי מהמזיק כך למשל, יכול הנזק להגרם בשל תאונות כגון תאונות דרכים, תאונות עבודה כו'. סוגים שונים של רשלנות כגון:  רשלנות מקצועית, רשלנות רפואית ועוד. וכן מקרים כגון נזק שנגרם כתוצאה מתקיפה, לשון הרע, מטרד וכו.

במקרים כאלו, חשוב מאד להתייעץ עם עורך דין מומחה בתחום הנזיקין, כדי שתוכלו לקבל פיצוי על כל הנזקים (הישירים והעקיפים) שנגרמו לכם.

עורך דין אשר זהו תחום עיסוקו, יידע לכמת את הנזק, להסתכל על כל המרכיבים שלו, לדעת איזה מרכיבים מן הנזק מוכרים על ידי הפסיקה ומה הסיכוי לקבלם.

לקוחותינו אומרים עלינו

 

שוש א'

Portrait of Young Woman

"בשעה של ייאוש ודוחק, כשלא היה נראה שיש דרך מוצא הכרנו את עורכת הדין שני דבש והיא ליוותה ועודדה אותנו לאורך כל ההליך המשפטי והסבירה בכל שלב מה השאיר לנו תחושה של תקווה ואמונה שייעשה צדק. בזכותה הבן שלי שוחרר ממעצר מוחלט למעצר בית ואח"כ התיק הסתיים ללא מאסר בפועל"

יואב ג'

Headshot of Mid Adult Man

"באמצע הלילה צלצל הטלפון שלי והבן שלי הודיע לי שהוא עצור על תקיפה במועדון. חבר המליץ לי על עו"ד דבש והיא ענתה לטלפון במהירות, נסעה לתחנת המשטרה והוא שוחרר עוד באותו לילה. תודה רבה!"

דור ש'

Smiling Man

"קצת לפני חצות, כשאני רוכב על קטנוע עצר אותי שוטר ועשה עליי חיפוש ומצא קצת חשיש וכדורים. לטענתו היה מדובר בכמות מסחרית ולכן הוא עצר אותי לחקירה והודיע לי שאני הולך לבלות את הלילה במעצר. חבר שלי השיג לי את עורכת הדין דבש שבאה מייד לתחנה לייעוץ. בסיום החקירה שוחררתי הביתה. לא יודע מה הייתי עושה בלעדיה."