נהגתם במהירות מופרזת? אל תוותרו על ייצוג של עו"ד

פס לוגו.png
עבירות מהירות.png
קנסות.png
ייצוג בתאונה.png
שכרות.png

אל תסכנו את רשיון הנהיגה שלכם

פנו בהקדם לייעוץ

תודה רבה! נחזור אליך בהקדם

מהירות מופרזת

נתפסתם נוהגים במהירות מופרזת? יכול להיות לזה השלכות חמורות על העתיד שלך  קבלת דוח משוטר תנועה, מעורבות בתאונת דרכים עם נפגעים, קבלת דוח תעבורה הביתה בדואר רשום ועוד.


ברוב העניינים הקשורים לדיני תעבורה מעורבת המשטרה ולצורך הטיפול בהם הוקם בית משפט מיוחד לנושאי תעבורה (בית משפט לתעבורה) אשר לו הסמכות לדון בעניינים אלו (אולם זו אינה סמכות ייחודית, כך שגם לבתי משפט אחרים מותר לדון בענייני תעבורה, במידת הצורך).


חשוב שתדעו כי בחלק מן המקרים עומדת לכם האפשרות להימנע מלהגיע לבית המשפט, על ידי תשלום הקנס אשר הוטל עליך על ידי גורמי האכיפה (בדרך כלל משטרה), אולם בחלק מן המקרים, אין לך  ברירה וצריך להתייצב בבית המשפט לצורך הטיפול בעניינך.


דבר נוסף שחשוב להדגיש לפני שתקבלו החלטה הוא כי  הסטטיסטיקה מלמדת שבתחום התעבורה הרוב המכריע של התיקים מסתיים בהרשעה (כלומר-החלטה כנגד האזרח המעורב). יש מחקרים שמדברים על קרוב ל 97% הרשעה ולכן עצתנו הברורה והמודגשת היא: התייעצו עם עורך דין לפני כל החלטה שלכם בתחום.  עורך דין טוב יכול לעשות את ההבדל עבורכם בין לשמור על רישיון הנהיגה או לאבד אותו.

בכל עבירת תנועה, בכל הופעה בבית דין לתעבורה- אל תוותרו על ייצוג של  עו"ד ממשרד אוחיון דבש

לקוחותינו אומרים עלינו

שלומי כ'

Portrait of Mature Man

"הצוות המסור של אוחיון - דבש לא ויתר, עד שהשיג עבורי את העסקה הטובה ביותר. נחסכו לי שנתיים ללא רישיון. אין לי מילים להודות לעו"ד אוחיון על הטיפול המסור והמקצועי"

מיכל ג'

"עורך דין אוחיון החזיר לי את הרישיון לאחר 8 ימי שלילה מנהלית במקום 30 יום. בתור אימא לילדים קטנים זה  היה הדבר החשוב לי ביותר. ממליצה בחום רב על  השירות והטיפול"

יעקב פ'

Sukhasana

"עורך דין אוחיון קיצר לי את השלילה משנה וחצי ל-3 חודשים והחזיר לי את רישיון הנהיגה. לאורך כל הדרך הליווי היה מקצועי ואכפתי תוך כדי הסביר לי כל שלב בתהליך. תודה רבה לעורך דין אוחיון וצוות המשרד"